نرم افزارها

آموزش تصویری نصب نرم افزار مانکاتی


جهت نصب نرم افزار نیازمند فایل نصب نرم افزار می باشید. این نرم افزار بر روی کارت حافظه (SD Card) و یا فلش مموری داخل پک همراه دستگاه قرار داده شده است و همچنین می­توانید این نرم افزار را از وب سایت شرکت برنا نوآوران پویا دانلود نمائید.

نرم افزار CURA چگونه نصب می شود؟

جهت آغاز پروسه نصب نرم افزار، مطابق شکل زیر بر روی فایل Mankati_Setup_V6.2.msi دابل کلیک نموده و یا به عبارت دیگر آن را اجرا نمائید.

 


بدین ترتیب پنجره نصب نرم افزار مطابق شکل زیر باز می گردد. در این پنجره بر روی آیکون Next کلیک نمائید.


در پنجره بعدی که به صورت شکل زیر است علامت تیک تمامی گزینه ­های موجود را زده و سپس بر روی آیکون Next کلیک نمائید.


در پنجره بعد که به صورت شکل زیر است می بایست محل نصب نرم افزار را مشخص نموده و روی آیکون Next کلیک نمائید.

 


نرم افزار آماده نصب شدن است. جهت شروع نصب نرم افزار، در پنجره زیر روی آیکون Install کلیک نمائید.

 


با آغاز پروسه نصب نرم افزار، ابتدا پنجره کپی نمودن فایلهای مورد نیاز باز شده و متعاقب آن پنجره دیگری مطابق شکل زیر پدیدار می­گردد.


صبر نمائید تا پروسه نصب ادامه یابد. بعد از پروسه کپی و نصب نرم افزار، پنجره دیگری مطابق شکل زیر ظاهر می گردد که مربوط به نصب درایورهای دستگاه می­باشد. جهت شروع نصب درایورها بر روی آیکون Next کلیک نمائید.


با آغاز پروسه نصب درایورهای دستگاه پرینتر سه بعدی، پنجره ای مطابق شکل زیر ظاهر می گردد که از کاربر می پرسد آیا دوست دارید درایور یو اس بی آردینو را نصب نمائید یا نه؟ جهت ادامه کار بر روی آیکون Install کلیک نمائید.


در طول پروسه نصب، پنجره دیگری مطابق شکل روبرو پدیدار خواهد شد. در این پنجره بر روی گزینه دوم یعنی Install this driver software anyway کلیک نمائید.

 


بعد از کپی شدن فایلهای مورد نیاز نصب درایور، پنجره­ای مطابق شکل زیر پدیدار می شود مبنی بر این که درایور دستگاه بر روی سیستم نصب گردید. بر روی آیکون Finish کلیک نمائید تا پنجره بسته شود.

 


بعد از نصب درایور دستگاه، پروسه نصب نرم افزار Mankati ادامه می یابد. صبر نمائید تا کار نصب به اتمام رسد.

 


در نهایت پنجره اتمام پروسه نصب مطابق شکل زیر ظاهر می­گردد. بر روی آیکون Finish کلیک نمائید.بدین ترتیب نصب نرم افزار به اتمام رسیده و نرم افزار آماده استفاده می­باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *