درباره برنا

شرکت برنا با هدف تولید، معرفی و ارتقاء پرینترهای سه بعدی به عنوان یک محصول استراتژیک در صنایع تولیدی و آموزشی کشور تاسیس شده است و...

چشم انداز برنا

پرینترهای سه بعدی آینده ای بس شگفت انگیز در پیش رو دارند که میتواند به انقلابی در زمینه تغییر سبک زندگی بیانجامد، تمام تلاش تیم برنا در واحدهای مختلف، کمک به ایجاد بستری برای ورود تکنولوژی چاپ سه بعدی به عرصه های مختلف کسب و کار، مراکز تحقیقات پژوهشی وصنعت آموزشی کشور است تا پتانسیل های اجرایی و استعدادهای ذهنی و سازمانی خود را برای بهبود کیفیت زندگی، راحتتر در اختیار جامعه قرار دهند . امید داریم تا با همکاری بخش صنعت و آموزش کشور، شاهد شکوفایی صنعت طراحی و تولید در کشورمان باشیم .

ماموریت برنا

شرکت برنا با هدف تولید، معرفی و ارتقاء پرینترهای سه بعدی به عنوان یک محصول استراتژیک در صنایع تولیدی و آموزشی کشور تاسیس شده است و با توجه به ماهیت کاربردی پرینترهای سه بعدی که نیاز به آموزش و پشتیبانی تخصصی دارد ، شرکت برنا علاوه بر تلاش برای ارتقاء محصولات در واحد R&D خود برای رقابت با محصولات مشابه خارجی، بر دو بخش آموزش و پشتیبانی پس از فروش نیز نگاه ویژه ای دارد تا مشتریان در هنگام خرید و استفاده از این محصول، دغدغه ای به جز استفاده از تمام ظرفیت کاربردی محصول نداشته باشند.

تاریخچه برنا

هسته اصلی فعالیتهای شرکت برنا به 4 سال قبل از تاریخ تاسیس این شرکت (1394) بر میگردد که با ساخت اولین نمونه های پرینترهای سه بعدی در داخل کشور به عنوان ابزاری جهت انجام پروژه تحقیقاتی ایجاد گردید. پس از اقبال عمومی نسبی به استفاده از پرینترهای سه بعدی در سیستم طراحی و تولید صنعت کشور، مقدمات تاسیس یک مجموعه تولید پرینترهای سه بعدی با هدف بومی سازی تولید این محصول، بررسی و نتایج آن منجر به تاسیس شرکت برنا نوآوران پویا شد. در سال 1395 با توجه به فعالیت شرکت برنا در رعایت استانداردهای طراحی، تولید و فروش محصول، توانست به جمع شرکتهای دانش بنیان بپیوندد.